Imagination
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Imagination

Bun venit pe forumul Imagination ( IMA Forum)! Pentru a va face o imagine despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire la reguli sau la informatii, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hi! Nice to meet you, Rpg fans!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Empty
MesajSubiect: Hi! Nice to meet you, Rpg fans!   Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:21 pm

Hello! Ma numesc Luiza(Lizza) si imi place tot ce tine de animeuri si rpg. Am 12 ani... Ce sa mai spun... Nuprea multe, se pare ca nu am inspiratie.
Imi pare bine sa va cunosc!
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Empty
MesajSubiect: Re: Hi! Nice to meet you, Rpg fans!   Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:22 pm

Buna colorata mea prietena .ma bucur sa te vad aici ..happy posting .ne vedem in rpg.
Sus In jos
Jakson Tyler
Super Moderator
Jakson Tyler


Mesaje : 192
Data de înscriere : 29/01/2009

Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Empty
MesajSubiect: Re: Hi! Nice to meet you, Rpg fans!   Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:47 pm

welcome iro!
well, o intrebare: ce muzica asculti? [ daca se poate ceva mai individualizat decat "orice in afara de manele si populara" ]
happy posting!
Sus In jos
http://turcuazverde.wordpress.com/
Derimo Edynis

Derimo Edynis


Mesaje : 211
Data de înscriere : 30/01/2009

Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Empty
MesajSubiect: Re: Hi! Nice to meet you, Rpg fans!   Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:26 pm

Hey Iro ! Bun venit pe aici si have fun
O intrebare:crezi in extraterestrii?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Empty
MesajSubiect: Re: Hi! Nice to meet you, Rpg fans!   Hi! Nice to meet you, Rpg fans! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hi! Nice to meet you, Rpg fans!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imagination  :: Users :: Welcome!-
Mergi direct la: