Imagination
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Imagination

Bun venit pe forumul Imagination ( IMA Forum)! Pentru a va face o imagine despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire la reguli sau la informatii, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 newbie+ inca 4 caractere

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Turin Turambar

Turin Turambar


Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/01/2009
Localizare : in Sorrow's Heart

newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 5:43 pm

ummm...what can I say?
sunt un first-timer,nu stiu exact cum se procedeaza pe-aci asa ca sper ca ma acceptati:D
am 14 ani,imi puteti spune Turin,sunt pasionat de legendele si miturile nordice,is arogant,narcisist si nu-mi prea place sa vorbesc despre mine:P
ascult metal (se poate spune ca m-am nascut metalhead) in special power metal si simfonic metal
that's all folks!
Sus In jos
French Artist

French Artist


Mesaje : 77
Data de înscriere : 29/01/2009
Varsta : 30
Localizare : Here.

newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: Re: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 5:55 pm

Ok...
Soooo?....
o.o..... ...First timer deci..
Metalhead..
Suna bine combinatia asta...
Happy fun and have posting...o.o
[ ce naiba ami pot sa spun...]
Sus In jos
http://lifemart.the-up.com/index.htm?sid=fea5643c40ff0bde67410c0
Jakson Tyler
Super Moderator
Jakson Tyler


Mesaje : 192
Data de înscriere : 29/01/2009

newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: Re: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 6:02 pm

well, in primul rand welcome.
in al doilea rand... "4 caractere": vrei sa spui ca iti vei face 4 personaje?
happpy posting!
Sus In jos
http://turcuazverde.wordpress.com/
Imako Shany

Imako Shany


Mesaje : 35
Data de înscriere : 30/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Prin alta galaxie

newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: Re: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 9:36 pm

Heya...
nu zic welcome ca ai fost inaintea mea...deci intrebarea de baza: cum ti-ar placea sa mori?
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
Turin Turambar

Turin Turambar


Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/01/2009
Localizare : in Sorrow's Heart

newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: Re: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 8:53 pm

multumesc pentru urari!
Jakson Tyler-> nu imi voi face inca 4 personaje:)) doar ca la titlu imi cerea sa mai pun inca 4 caractere pe langa newbie si n-aveam nici cea mai vaga idee ce sa pun :d
Imako Shany: pai mi-ar placea sa mor salvand pe altcineva daca as avea ocazia sau daca ar fi sa mor de batranete atunci sa mi se puna corpul pe o barca care apoi sa pluteasca in deriva si sa-i dea foc,asa cum faceau paganii mai demult
Sus In jos
Continut sponsorizat





newbie+ inca 4 caractere Empty
MesajSubiect: Re: newbie+ inca 4 caractere   newbie+ inca 4 caractere Icon_minitime

Sus In jos
 
newbie+ inca 4 caractere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imagination  :: Users :: Welcome!-
Mergi direct la: