Imagination
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Imagination

Bun venit pe forumul Imagination ( IMA Forum)! Pentru a va face o imagine despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire la reguli sau la informatii, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 2:57 pm

-Explica-mi exact problema.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:00 pm

-Cunosti destul de bine problema mea cu luna plina. Ma simt din ce in ce mai ciudat numai gandindu-ma la asta. Si sora mea are o problema cu luna plina pentru ca amandoua am fost marcate pe viata de la moartea parintilor nostrii.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:04 pm

-Da,s-ar putea ca luna plina in combinatie cu sangele meu sa te faca un Schiff .Un cavaler combinat cu bestia chiropteran . Nu sunt sigura insa e bine sa ne gandim si la asta .De obicei Schiff urasc ziua si adora noaptea insa tu s-ar putea sa fi un altfel de schiff : sa adori ziua si noaptea insa in noptile cu luna plina sa ai riscul de a te cristaliza.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:06 pm

-Da, cred.. cred ca ai dreptate. spuse ea cam trista. Cand ma gandesc ca maine noapte e luna plina...
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:08 pm

-Trebuie sa incercam sa te punem in lumina ei si daca vei incepe sa te cristalizezi umpic te vom duce in intuneric.E bine asa?
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:10 pm

-Perfect.Iti multumesc mult. spuse Iro, si o imbratisa.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:12 pm

-Eh ,cu placere .
i-am zambit dulce.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:14 pm

-Ce roche frumoasa. Imi place!
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:15 pm

-Serios ? Hmm,mersi . Daca vrei iti fac si tie una ,de culoare mov.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:17 pm

-Wow ! Merci mult! De unde stiai ca movul e culoarea mea preferata?
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:18 pm

-Citesc ganduri .am zis eu scurt.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:23 pm

_ah.. cat de uituca pot sa fiu.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:24 pm

Am inceput sa rad .
-Si ce sarcini ti-au dat colegii tai?
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:26 pm

-Mi-au spus sa apar castelul daca ei sunt plecati si sa fac tot ce pot daca Saya ataca. Bineinteles ca asta as fi facut si daca nu mi-ar fi zis.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:28 pm

-Super .Nu te pun eu in pericol da te pun ei .Ce baieti buni .Schimbi cu Karl .Apara el castelul si tu o sa imi fi domnisoara de companie.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:29 pm

-De ce nu! Mie imi convine.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:30 pm

-Normal .bei ceai ,stam de vorba ...
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:37 pm

-Da, e perfect. spuse ea arajand-si bretonul
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:37 pm

-Ce tic unic ai ! am ras eu
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:40 pm

Incepu si Iro sa rada .
-Pur si simplu nu pot renunta la el.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:42 pm

-Nici eu ..la al meu adica eu rad mereu chiar si cand cineva e trist imi place sa il iau peste picior.
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 3:45 pm

-Da. Mai bine sa razi decat sa fii opsedat de breton.
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 4:08 pm

Am inceput sa rad.
-De ce nu ti-l tunzi?
Sus In jos
Iro

Iro


Mesaje : 45
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 4:10 pm

-Nu pot. Atunci Iro incepu sa rada. Nu as mai avea tic!
Sus In jos
Diva

Diva


Mesaje : 79
Data de înscriere : 31/01/2009

::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 4:14 pm

-Esti amuzanta .
si am tras-o inspre mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::   ::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~::: - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
::: Diva's Room~Intri pe riscul tau~:::
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Iro 's queer room
» Leon's room
» Shany's room
» Yuumin's room
» Derimo's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imagination  :: RPG :: Apartamente-
Mergi direct la: